Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras


Ventos g. 7A, Kuršėnai, Šiaulių r.

 Tel. 0 41 41 64 44 arba +370 41 41 64 44

Šiaulių rajono tautodailininkų darbų parodos „Atmintis ateičiai“ atidarymas

Šiandien, vasario 16 -ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Kuršėnų dvare vyko Šiaulių rajono tautodailininkų darbų parodos „Atmintis ateičiai“ atidarymas. Parodoje savo darbus pristatė 42 kūrėjai, iš jų: 10 keramikų, 2 karpytojos iš popieriaus, 3 tapytojai, 4 medžio drožėjai, 17 tekstilininkų, 3 stiklo liejimo, 1 verbų rišėja, 1 pynėja, 1 metalo lankstymo meistras, suskaičiuotas net 191 darbas. Džiaugiamės, kad parodoje dalyvavo ir jaunieji kūrėjai – Šiaulių r. Kuršėnų kūrybos namų mokiniai.

Parodą atidarė ir ją pristatė Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro direktorė Birutė Poškienė, tautodailininkus pasveikino Šiaulių r. mero pavaduotojas Česlovas Greičius, LR Seimo narė Rima Baškienė. Menotyrininkė Michalina Adomavičienė, LTS Šiaulių bendrijos pirmininkė Laima Kelmelienė apžvelgė parodos kūrėjų darbus. Į parodos atidarymą pabūti kartu, pabendrauti ir pasidžiaugti tautodailininkų darbais susirinko patys tautodailininkai ir gausus būrys svečių.

Susirinkusiems skambėjo Šiaulių rajono kultūros centro folkloro ansamblio „Nesenstantys širdimi“ narių Vido Ščiuko ir Prano Tylenio armonikos ir smuiko muzika.

 

Informaciją parengė:

Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro kultūros projektų ir informacijos specialistė Simona Sidabrienė

     

     

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.