Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras


Ventos g. 7A, Kuršėnai, Šiaulių r.

 Tel. 0 41 41 64 44 arba +370 41 41 64 44

Kviečiame į Europos paveldo dienų renginius Kuršėnų dvare rugsėjo 8-13 dienomis.

Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras prisideda prie 2023 m. rugsėjo 8-17 d. Lietuvoje vyksiančių Europos paveldo dienų, kurių tema – „Gyvasis paveldas: meistriškumo laboratorija“  organizavimo ir kviečia į renginius vyksiančius Kuršėnų dvaro rūmuose ir Kuršėnų dvaro oficinoje. Renginių metu, tradicinių amatų meistrų žinios ir įgūdžiai bus perduodami lankytojams, ir tikime, kad tokiu būdu bus skatinamas kultūros paveldo pažinimas, kuris prisidės jo išsaugojimo ateities kartoms.

Europos paveldo dienos, „Gyvasis paveldas: meistriškumo laboratorija“ – tai didžiausias kultūros paveldo pažinimui skirtas renginys, vykstantis visoje Europoje. Šiuo renginiu norima supažindinti žmones su jų gyvenamoje aplinkoje esančiais kultūros paveldo objektais, parodyti kultūros paveldo objektų reikšmę vietos bendruomenei, atskleisti istorinę perspektyvą, kuri padėtų suvokti vietovės tapatybę ir patrauklumą.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.