Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras


Ventos g. 7A, Kuršėnai, Šiaulių r.

 Tel. 0 41 41 64 44 arba +370 41 41 64 44

Po daugelio metų Kuršėnų dvaro rūmuose vėl sužibo Kalėdinė eglė

2021 m. gruodžio 15 d. Kuršėnų dvaro rūmų Baltojoje salėje vyko nuostabi šventė, kurios metu buvo puošiama eglutė ypatingais žaislais. Kiekvienas renginio dalyvis atsinešė savąjį Kalėdinį eglutės žaisliuką su istorija ar pasakojimu.


Šventėje koncertavo Kuršėnų meno mokyklos jaunių choras "Da Capo" atlikdamas puikius kūrinius skirtus Šv. Kalėdoms. Ansambliui vadovauja mokytoja Hana Mockienė, jiems akomponavo koncertmeisterė Danutė Streckienė.


Renginio metu visus susirinkusius pasveikino Kuršėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas mons. Vytautas Kadys. Klebonas į renginį atsinešė pašventintų Kalėdaičių, kuriuos dovanojo susirinkusiems. Nuoširdi klebono kalba apie Advento laikotarpį, belaukiant Šv. Kalėdų, sujaudino ne vieną.


Kuršėnų vyniotinio kūrėjos Eugenijos Dragūnienės ir jos dukros Dainos Putvinskienės dėka renginys kvepėjo Kalėdiniais meduoliais. Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro direktorė Birutė Poškienė juokavo, kad šios konditerės yra tikros Kuršėnų dvaro virtuvės virtuozės.


Nuoširdžiais prisiminimais, palinkėjimais dalijosi ir susirinkusiuosius sveikino: Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narės Ada Grakauskienė ir Roma Albrikienė, Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas ir Kuršėnų meno mokyklos direktorius Ramūnas Snarskis.


Džiaugiamės, kad puošdami eglutę susirinkusieji į šventę paliko dalelę gėrio ir šilumos. Kuršėnų dvare Šv. Kalėdų laukti gera!

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.